הכל על שירותי שליחויות לעסקים

יולי 21, 2015

שירותי השליחויות בעולם העסקים המודרני עלו בשנים האחרונות מדרגה. אילו שירותי שליחויות נפוצים בקרב בתי עסק?

מנקודת מבטו של הצרכן הרגיל מקומו של השליח הוא במשלוחי פיצה / פרחים וכד' אך בעולם העסקי משתמשות רבות בשירותי שליחויות על בסיס יומי ובמיוחד לנוכח חוסר היכולת לדבר עם מישהו בדואר אשר מטפל באופן אישי במשלוח שלהם. על בסיס החוסר הזה קמו בישראל חברות שליחויות רבות והפכו למקצועניות אמיתיות בכל קנה מידה אשר מציעות כיום שירותי משלוח מגוונים ביותר עם אתרי אינטרנט מתקדמים בהם תוכלו לבצע מעקב משלוחים, פתיחת כרטיסי חברה אותם יכולים לנהל עובדים בחברה. תוכלו להקצות הרשאות לכל חשבון משתמש ואפילו להדפיס חשבוניות על שמות שונים.

סוגי משלוחים נפוצים לבתי עסק

סוגים של שירותי שליחויות

מגוון העסקים אשר עושים שימוש תדיר בשירותי משלוחים הוא רחב ובהתאמה גם סוגי השליחויות להם הם זקוקים. החל מאתר אינטרנט ועד משרד עורכי דין. חברת שליחויות רצינית מציעה פתרונות מותאמים אישית לכל בית עסק בהתאם לצרכיו.

שליחויות משפטיות

אחד התחומים הפעילים ביותר הוא השימוש של משרדי עורכי דין ולשכות הוצאה לפועל בשירותי שליחויות משפטיות מתקדמים. חברת שליחויות מקצועית מציעה כיום למשרדי עורכי דין כגון פתיחה של תיקים בבתי משפט, צילום תיק משפט, הגשת בקשות בשמכם, החתמת מסמכים בבתי משפט ולשכות הוצאה לפועל, ביצוע מסירות משפטיות בכפוף להליך המשפטי, הגשה והחתמה של מסמכים לרשם החברות ועוד

הפצה ושילוח

בשירותי הפצה משתמשות חברות רבות ומגוונות ותחום זה כולל שירותים מגוונים כגון הפצת עלונים,הפצה של עיתונים, הפצת קטלוגים, הפצת מקומונים למנויים, הפצה של דברי דואר וחבילות ואפילו מוצרי צריכה. רשתות מזון רבות משתמשות בשירותי הפצה לעסקים לקוחות פרטיים. חברות פרסום משתמשות בשירותי הפצה כדי לשלוח ללקוחותיהן הזמנות לאירועים, קטלוגים עיצוביים וכד'. בנוסף, ספקי סחורות רבים משתמשים בשירותי הפצה כדי לחדש את מלאי של לקוחותיהם וכך לא זקוקות להחזיק במחלקה שלמה אשר כוללת רכבים ועובדים אלא מפנה את תהליך ההפצה אל חברת שליחויות וחוסכת בתורה ניכרת בהוצאות העסק.

משלוחים של מוצרי מזון

שוב, נחזור אל רשתות מזון. במקרים של מזון קיימים שני מקרים. או הפצה מיידית אל בית הלקוח או העסק או משלוח מהיום למחר. במקרה של הפצה מיידית כל שצריך הוא חברת שליחויות מקצועית אשר מחזיקה בצוות שליחים רחב ויכולה להפיץ את מוצרי המזון בצורה מהירה ויעילה. במקרים של משלוח מהיום למחר (יכול גם לקחת מספר ימים) על חברת השליחויות האחריות לשמור על מוצרי המזון טריים ובשל כך מחזיקות היום חברות שליחויות רבות בחדר קירור כמו שניתן למצוא בפאבים או מסעדות וכך ויכולה חברת המשלוחים לספק מוצרי מזון כראוי. כיום אפילו ניתן למצוא אופנועים עם תא מקורר כך שגם בדרך ללקוח המזון נשאר בתנאי קירור ושומר על הטריות והטעם שלו.אלה רק חלק משירותי השליחויות המודרנים הקיימים לשירותם של בתי עסק וחברות. למעשה תוכלו ליצור קשר עם חברת שליחויות והיא תתפור שירות מותאם לחלוטין לצרכיכם כך שלא תצטרכו לשלם עלויות גבוהות ולהסיר מכם את ההתעסקות בהפצה ותוכלו להתמקד במכירה ויצירת קהל לקוחות לבית העסק שלכם. מקווה שמצאתם מאמר זה מעניין. מומחה משלוחים!

 

-->