מהי אוסמוזה הפוכה ומדוע היא חשובה?

דצמבר 8, 2014

במאמר זה ננסה להסביר מהי שיטת טיהור המים שנקראת "אוסמוזה הפוכה" ומדוע לכל בית כדאי מאד לעשות שימוש יומיומי במערכת אוסמוזה הפוכה. מי טובים היא חברה ישראלית, אשר מוכרת מגוון רחב של מתקנים ומערכות לטיהור מים.

בעולם השלישי אסור לשתות את המים – בעולם הראשון לא מומלץ לנשום את האוויר… משפט זה מנסה לתאר חלק מהבעיות עמן אנו מתמודדים בחיינו ככל שזה קשור לסובב אותנו ברמה הבסיסית ביותר – האוויר שאנו נושמים ומי השתייה שלנו, אשר למרבה הצער הודות לפיתוח המואץ והתהליכים התעשייתיים והאחרים המאפיינים את סביבת חיינו המודרניים, הן האוויר שלנו והן מי השתייה בברזים שלנו זקוקים לטיפול מטייב, אך בעוד קשקה ליישם אוסמוזה הפוכה על האוויר, הרי שקל ליישם שיטה זו לטיהור מים המעניקה לנו מים באיכות גבוהה מאוד מכל מקור עליו נפעיל אוסמוזה הפוכה.

טעם המים חשוב לכם? מערכת אוסמוזה הפוכה היא הפתרון

הטעם של המים בברז מוגדר על ידי רבים פשוט כלא טעים. ההרכב של המים נבדק באופן קבוע ומנוטר על ידי גורמים שונים, אך אלו פועלים לפי תקן מסויים. מי קובע את התקן ומי מאשר מה מותר שיהיה במי השתייה שלנו ומה אסור ? ובכן על כך אמונים גופים מסויימים המנהיגים מדיניות שלה איננו  בהכרח מסכימים. ייתכן שמבחינתם זה בסדר שיהיו במים כך או כך מתכות או מזהמים מסויימים – לנו יש מערכות אוסמוזה הפוכה. בשיטה זו של טיהור מים אנו מקבלים מים טהורים, צלולים לחלוטין המהווים תזונה נוזלית בריאה במיוחד עבורנו ללא הדאגה של מטרדי מזהמים מסויימים. מי טובים מערכת אוסמוזה הפוכה

שיטות טיהור המים הרבות דוגמת אוסמוזה הפוכה מבטיחות לנו את החופש ממה שעשוי להיות נוכח במים והשפיע על טעמם. כיום מקובלים מתקני טיהור מים ביתיים דוגמת מיני בר המוצב על השיש ומעניק לנו לא רק פתרון בדמות מי שתייה טריים וזמנים אלא אף דואג למים רותחים או מים קרים ועושה זאת תוך שהוא מעוצב בקפידה ומעניק לצופה בו פן אסתטי מודגש ההופך אותו לאחד ממוקדי העניין הנעימים לעין על השיש, למשל – וכמובן שטרם סקרנו את יתרונותיו בכל הקשור לבישול, שכן כמובן שימוש במים שעברו אוסמוזה הפוכה לבישול משפר עד מאוד את טעם המאכלים שלנו והופך אותם עשירים ונטולי השפעות מעיקות וטעמי לוואי.

הגברת השתייה הנה גם יעד הנתרם בזכות אוסמוזה הפוכה שכן בשילוב עם מכשיר כמו מיני בר יוקרתי על השיש אנו מצליחים לשתות וילדנו מצליחים לשתות יותר – וכמובן איננו חשופים למים בבקבוקי פלסטיק שטריותם ואיכותם עשוייה להיות מוטלת בספק.

-->