נטפליקס מאחוריך: הוט מציגה "נקסט TV" טלוויזיה חכמה סלולרית

אוקטובר 24, 2017

העדין החדש של הטלוויזיה הרב ערוצית שראשי תעשיית הטלוויזיה צפו אותו ונערכו אליו כבר כאן. אם חשבנו שרק נטפליקס מספקת לנו תכנים מתוחכמים בצורה טכנולוגית משוכללת, הוט הולכת בדרך זו ומציגה תחרות מרשימה משלה. נקסט TV היא בדיוק כמו נטפליקס, לצורך העניין, רק עם התכנים המצוינים שהוט מציעה ועם הטלוויזיה האיכותית של HBO. חפשו את הטלוויזיה הזאת ובדקו את התכנים שמוצעים לכם ברשימת התכניות ותראו שהגיוון הרב והאיכות המעולה הגיעו גם להוט. ההצעה הזאת משתלמת לכל מי שמעריך סרטים טובים וסדרות שכיף להתמכר אליהן, וכל זאת באפליקציה נוחה לשימוש שמותאמת להרגלי הצפייה שיש היום.

כיצד משתמשים בנקסט TV ומה חשוב לדעת על כך?

  • נקסט TV היא אפליקציה. היא אינה כבלים ואינה לוויין אלא פועל בדרך המקובלת היום בכל מקום לצריכת תכנים שונים של טלוויזיה רב ערוצית. האפליקציה הזאת נוחה הרבה יותר ושימושית והיא קלה וידידותית למשתמש.
  • ניתן לצפות מכל מכשיר שתרצו לצפות בו. האפליקציה מתאימה לכל המכשירים שיש לכם בבית, שזה אומר מכשירי טלפון סלולרי חכם מדור מסוים ומעלה, טאבלטים, מחשבים ביתיים וניידים שבהם מותקן דפדפן כרום ואפילו הטלוויזיה שלכם.
  • הגדרות המנוי מתאימות לכמה אנשים – אם תרצו לצפות כל אחד מהמקום שלו ובמכשיר שלו אין בעיה. התאמת המנוי למספר המכשירים אפשרית ותוכלו לצפות בכך כל אחד במכשיר שלו גם כשאינכם בבית. הרבה יותר קל ופשוט לצרות כך טלוויזיה.
  • התכנים שמשדרים באפליקציה נקסט TV הם גם ישראליים וגם זרים, לבחירתכם. אתם אלה שמחליטים מה לראות ועל מה לשלם. יש ספריית תכנים ישראלית מכובדת שתוכלו ליהנות ממנה אם זהו הטעם שלכם, עם הפקות מקור מפורסמות של הוט ויחד עם התכנים מחו"ל יש לכם יופי של ספריית וידיאו לצפות בה בלי הפסקה. זה נהדר במיוחד לקראת החורף הקרוב.
  • אפשר להתנסות חינם תקופה מסוימת של שלושה חודשים כדי להחליט אם להצטרף כמנוי, אז למה לא לנצל זאת? אם תרצו תוכלו בזמן הזה להיכנס לספריית התכנים ולבדוק מה שיש לטלוויזיה זו להציע לכם ולהחליט אם זה מה שאתם אוהבים ורוצים לצפות בו.
  • את התכנים אפשר לראות במחשב דרך האתר של נקסט TV.
  • את האפליקציה מורידים על ידי רישום והצטרפות בסמס. ההצטרפות עצמה קלה מאוד ונוחה מאוד ליישום.
  • אפשר להוסיף מכשירים ולהוריד מכשירים מהשימוש ולקבל על כך הסבר, ואת כל התכנים אפשר לצרוך רק בגבולות ישראל ולא בחו"ל.

חכו שתקראו מה פרטנר מציעה לכם…

-->