כל מה שכדאי לדעת על ODT

אוגוסט 13, 2017

אם אתם מנהלים חברה או עסק גדול אתם בוודאי יודעים לומר שחלק חשוב מהפעילות בעסק זו ההשקעה בעובדים. עובדים שאינם מרוצים יעברו מהר מאוד למתחרים שלכם ויעבדו עבורם, מה שמסביר מדוע עליכם להשקיע לא מעט בשמירה על העובדים שלכם ובגיבוש ביניהם. עובדים שמגיעים בכל בוקר למשרד ומתקשרים צורה נפלאה עם הקולות שלהם הם עובדים שנותנים מעצמם הרבה יותר, אך השאלה היא איך יוצרים את המצב הזה. צריך להשקיע בימי גיבוש ופעילויות שונות שאינן קשורות באופן ישיר למשרד ולעבודה וכאן בדיוק נכנסות פעילויות ODT. מדובר על פעילויות מאתגרות, אחרות, שונות ובמיוחד – פעילויות שעושים בטבע והרחק מהסביבה המוכרת של כולנו.

הרעיון שמאחורי הפעילות

פעילויות ODT מוכיחות את עצמן כהצלחה גדולה לא רק בגלל שהן מוציאות אותנו מהשגרה וגורמות לנו להתחבר אל הטבע. למעשה הפעילויות האלה גם גורמות לקבוצה של אנשים להתמודד עם אתגרים שונים בלצורה משותפת ותוך כדי שימת דגש על תקשורת טובה, חלוקת תפקידים ושיתוף פעולה. כל הדברים האלה הם גם הכלים שחשוב להעביר לעובדים בכל מה שנוגע לניהול העסק ולעבודה בו כי שיתוף פעולה הוא הבסיס להצלחה. לכן זה לא במקרה שפעילויות ODT זוכות להצלחה מאוד גדולה בשנים האחרונות ואתם תראו שגם אתם, כמו הרבה מנהלי עסקים אחרים, לא תצטערו על כך שתשקיעו בפעילויות כאלה ביום הגיבוש הקרוב.

בחרו חברה מובילה להעברת הפעילות

כדי שפעילויות ODT תהיינה כמה שיותר מוצלחות, צריך לבדוק גם איך מעבירים אותן. זה לא מספיק לקרוא אל הנושא, להשיג את הציוד ולבחור את המקום המושלם לפעילות. צריך גם הרבה מאוד ניסיון כדי לגרום לקבוצה לבצע את המשימה וכדי לגרום לכך שכל אחד ייקח חלק בחגיגה. לכן ההמלצה שלנו היא לבחור חברה מובילה של פעילויות ODT ולהזמין ממנה שירות. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא מבזבזים את הזמן שלכם לריק וכך תוכלו להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת. לעובדים שלכם מגיע לצאת מידי פעם מהשגרה ופעילויות כאלה הן הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות.

-->