יתרונות של מרווה מרושתת

יולי 24, 2017

צמח המרווה הינו צמח שגדל בהרים והוא כזה שלא רק מפיק ריח נעים אלה שהוא בעל יתרונות בריאותיים רבים, כאשר יש לו יותר מאלפיים גזעים שונים כאשר הבולט ביניהם הוא המרווה המרושתת. למרווה המרושתת יתרונות רבין שמסייעים לבריאות האדם. אבל מהם היתרונות של צמח זה? הכל בהמשך.

יתרונות של מרווה מרושתת

מרווה מרושתת הצומחת במזרח התיכון נחשב כמקור מעולה לריפוי. מהמרווה ניתן להכין ממתקים  וקינוחים, והיא טובה גם לשימוש לצרכים קוסמטיים, ומעולה גם לשימושים רפואיים לטיפול בכאבי בטן, בבעיות בעיכול ודלקות עיניים.

למרווה מרושתת מספר יתרונות בולטים:

  • היא טובה לבעיות עיכול – מרווה מרושתת מסייעת לכלל בעיות עיכול ומעיים
  • המרווה המרושתת טובה לדלקות עיניים – קומפרסים של מרווה יסייעו לפתרון דלקות עיניים.
  • פתרון לכאבי ראש – מרווה מרושתת מעולה גם להקלה בכאבי ראש וזאת גם באמצעות שמן מרווה מרושתת המופק כאומגה 3.
  • היא טובה כמשחה נגד דלקות – כאשה המרווה מופקת כמשחה היא מעולה כנגד דלקות מקומיות.
  • טיפול כנגד כיבים ופצעים – מרווה מרושתות מסייעת נגד כיבים ופצעים.
  • טיפול נגד עקיצות – במרווה שמבושלת בשמן קוקוס ניתן לטפל גם נגד עקיצות.

 

כיצד צורכים מרווה מרושתת?

מרווה מסוג זה ניתן לצרוך באומגה 3 שהוא בעצם המקור הראשון של הצמח. את האומגה מוצאים בעלים הירוקים של המרווה ומכאן ניתן להפיק שמן מרווה באיכות מעולה לכל צורך. כאשר צורכים מרווה מרושתת כאומגה 3 ניתן לשפר מגוון בעיות ביניהן בעיות מהסוג שונות בינהן: הפרעות קשב וריכוז, לחץ דם גבוה, כאבי ראש, בעיות בעיכול, וניתן לטפל באמצעות השמן במחלת הסכרת ובבעיות של לחץ דם גבוה.

 

שמן מרווה מרושתת

את המרווה המרושתת ניתן לרכוש כיום בחנויות מקוות המספקות שמן מרווה מרושתת המכיל מגוון חומרים חיוביים ביניהם נוגדי חימצון, ויטמין E, ומגוון רכיבים שמסייעים למנוע דלקות, חומרים רעילים ואף למנוע חומרים מסרטנים בגוף. בכך ניתן ליהנות מחיים בריאים יותר ומשמן מרווה יציב שאינו מכיל אלרגנים ולא מכיל גלוטן.

קריאה מומלצת: מורינגה

-->