הרחקת חתולים בלי אלימות

אפריל 18, 2016

חתולים הם מסוג בעלי החיים השנויים במחלוקת. יש כאלה שאוהבים אותם מאוד ודואגים להם ויש את אלה שרואים בהם מטרד סביבתי ולפעמים נוהגים כלפיהם באלימות. אז אם באמת נוצר מצב שהחתול מפריע לסביבה, או שהוא מסתובב באזור מסוכן, אסור יהיה לפגוע בו משום איסור צער בעלי חיים, אך ישנם דרכים נוספות לגרום להרחקת חתולים על ידי מכשיר להרחקת חתולים.

הרחקת חתולים ברחוב

ישנם כמה אפשרויות לגרום לחתולים להתרחק.

מכשיר להרחקת חתולים שעובד על צליל– ישנם מכשירים מיוחדים שמשמיעים צליל בתדרים מיוחדים אותם שומעים רק החתולים, ואם מדובר במקום שהרעש הסביבתי אינו גבוה מידי, המכשיר הזה ירחיק את החתולים.

דחיית חתולים באמצעות ריח– אם משתמשים לדישון בדשן אורגני של קליפות פרי ההדר או בקליפות בננות, חומרים אלו יעשירו מצד אחד את האדמה והרווח המשני יהיה הרחקת החתולים מהמקום הבעייתי.

דחיית חתולים באמצעות אבני חצץ– פיזור אבני חצץ- חתולים רבים לא אוהבים לדרוך וללכת על אבני חצץ, כך שאם יפזרו את האבנים הללו מסביב לגינה זה יכול למנוע את כניסתם של החתולים לאזור.

הרחקת חתולי בית 

הרחקת חתולים

לפעמים כשמגדלים חתולי בית חשוב להרחיק אותם ממקומות שיכולים להיות מסוכנים עבורם כמו חוטי חשמל או חומרי ניקוי רעילים וכדומה. אז אם לא הצלחתם לחנך אותם לכך, במקרים אלו יכולים להועיל שימוש באמצעים הבאים:

שימוש בנייר כסף– חתולים רבים ממש לא אוהבים את הרעש של נייר האלומיניום והם גם לא אוהבים את המגע כשהם דורכים עליו.

הפצת ריחות חזקים– לחתולים ישנו חוש ריח מפותח במיוחד והם מאוד רגישים לריחות מסוימים, והם מרחיקים אותם. לכן אם תפזרו קליפות הדרים או של בננות או אפילו מקלות קינמון ליד המקומות שאתם לא רוצים שם את החתולים, הם יועילו להרחקתם.

שימוש בתכשירים ובתרסיסים שונים– ישנם מכשירים המזהים חתול שמתקרב ואז הם פולטים אוויר בלחץ שיוצר צליל שהחתולים לא אוהבים, ולאחר כמה פעמים שהחתול רואה שזה מה שקורה כשהוא מתקרב לאזור הבעייתי מבחינתכם, הוא מפסיק להתקרב לשם.

ספריי דוחה חתולים-ישנם תרסיסים שאפשר לרכוש בחנויות בעלי חיים שמתיזים מהם על הרהיטים ובאזורים שלא רוצים בהם את החתולים, המטרה שלהם היא להרחיק את החתולים באמצעות ריח הספריי שמאוד לא אהוב על החתולים.

אז נתנו לכם כמה רעיונות כיצד להרחיק חתולים בלי אלימות ומבלי לפגוע בהם. לטובת שמירה על צלם אנוש אנא הישמרו מאלימות נגד חתולים או בעלי חיים אחרים.

 

-->