הובלות קטנות – שירות ענק!

מרץ 29, 2016

יצא לכם לעבור דירה עם מה שנקרא חברת הובלות שמעבירה את החפצים היקרים לכם והרהיטים במשאית גדולה? ובכן, מדובר בחוויה לא כל כך סימפטית ברוב המקרים. לאחר 3 מעברי דירה בהם בזבזתי זמן יקר, הוצאתי אלפי שקלים הן לחברת ההובלות והן לנזקים שהיא גרמה לי, הבנתי שעליי לחפש פתרון אחר. פתרון יעיל יותר, מהיר, זמין עם מובילים אמיתיים, כאלה שיודעים בדיוק איך להעביר את הדברים הכבדים מבלי שהם ייפגעו גם אם הדירה ממוקמת בקומה 4 בתל אביב בסמטה קטנה ללא מעלית.

אז חיפשתי ומצאתי – הובלות קטנות. ובכן מדובר בשירות שהתחיל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות בו אתם פונים לחברת הובלות קטנה המחזיקה ברכב מסחרי רגיל, פשוט בלי כל הבלאגן של המשאית שלא מצליחה להגיע למיקום המדויק של הדירה בשל צרותו של הרחוב. המקצועיות שבה החברות הללו פועלות השאירה אותי חסרת מילים. הכל מתבצע בדיוק מרבי, בזמן מבלי שיום שלם יישרף לכם על מעבר בו אתם צריכים להכווין את נהג המשאית, להסביר לו איך מגיעים, לחכות שיימצא את המקום, מקשיבים לשלל תירוצים ועוד.

 

אז איך זה עובד

הובלה

בשונה מהובלה רגילה, המחיר של הובלה קטנה נקבע בהתאם לכמות הפריטים אותה אתם מעבירים ובהתאם למרחק בין הדירה הישנה לדירה החדשה אליה אתם מתכוונים לעבור. הרי הבעיה עם העברות דירה לרוב מתבססת על העובדה שאין אנו יכולים להעביר דברים כבדים כמו מקרר, כורסאות, מכשירי חשמל כבדים ועוד. מה כן? אנחנו בהחלט יכולים להסתדר עם הבגדים ועם הדברים שיכולים להיכנס ברכב פרטי וכך למעשה אנו חוסכים המון כסף. אז כל מה שאתם צריכים לעשות הינו לחפש חברת הובלות קטנות מומלצת, לתאם עם החברה את הזמנים של ההעברה לפי מה שמתאים לכם, למנות בפניה את המוצרים שאתם מעבירים וזהו, תוך זמן קצר אתם כבר בדירה החדשה בלי כל הבלאגן של העברה רגילה.

 

למי זה מתאים?

  1. לאנשים שאין להם הרבה דברים להעביר, או יכולים לפצח את העברה לשני חלקים.
  2. לאנשים שמחפשים להוזיל משמעותית את עלות ההובלה.
  3. לסטודנטים.
  4. למי שמחפש שירות מעולה, זמינות מרבית והעברה מהירה.
-->