גיל מולכו על הפיכתה של MSN נדל"ן למועדפת על משקיעים ישראלים

מרץ 13, 2016

קיימנו ראיון עם המנכ"ל ומקבל ההחלטות הפעיל בחברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן גיל מולכו, בניסיון להבין כיצד הפכה MSN נדל"ן מחברה יחסית אלמונית בנוף הישראלי לאחת מחברות ייזום ושיווק הנדל"ן הפעילות והפופולריות ביותר.

סקירת פרויקטים קצרה של MSN נדל"ן וחוות דעת על כל אחד מהם

כבר לפני שנתיים הציגה החברה של גיל מולכו פרויקט שזכה לפופולאריות רבה בשם קוואטרו רמלה. את הפרויקט שיווקה החברה באמצעות קבוצת רכישה והביקורות היו מצוינות. לאחר הפרויקט ברמלה הגיע פרויקט בקנה מידה יחסית קטן יותר, אשר הסתיים במהרה – Soho קריית ביאליק, במסגרתו שיווקה MSN נדלן בניין דירות בעיר. הבא בתור היה פרויקט פופולארי מאד שקיבל את השם הקומפלקס הסטודנטיאלי UNIVERCITY בעפולה. בניגוד לשאר הפרויקטים של MSN, אשר מציעים דירות עם 3 חדרים ומעלה, פרויקט זה אמנם פנה למשקיעים, אך בקומפלקס מתגוררים בפועל סטודנטים הלומדים בעפולה ובאזור הצפון ונהנים מדירות קטנות חדשות ומאובזרות.

הפרויקט שתופס כרגע את רוב תשומת הלב של המשקיעים ומקבל חוות דעת ופידבקים יפים הוא פרויקט 456 של MSN נדל"ן בפתח תקווה. בניגוד לפרויקטים אחרים של MSN הפעם מדובר בהשקעה בנדל"ן מסחרי דווקא, במתחם משרדים יוקרתי חדש שיוכשרו לבעלי עסקים וחברות באזור. על 456 פ"ת פורסמו עד כה ביקורות לא רעות בכלל ויש סביבו תכונה רבה.

הנה כמה פרטים נוספים על פרויקט 456 מפי דליק ווליניץ:

 

גיל מולכו מספר מה הוביל לפריצה הגדולה של MSN נדלן

MSN נדל"ן מגדל אלקטרה ת"א

מולכו מספר כי בעבר התמקדה MSN בשיווק פרויקטי קרקעות להשקעה ועם השנים עשתה שינוי כיוון ונכנסה יותר ויותר לכיוון של פרויקטי דירות להשקעה ולמגורים. מולכו שם את האצבע על מהלך זה כאחת מנקודות המפנה המרכזיות לעליית הפופולריות של חברת MSN נדל"ן בקרב משקיעי הנדל"ן ורוכשי הדירות בישראל. המהלך, במקביל לשיפור משמעותי באיכות השירות ללקוחות החברה, הביאו לכך שהיא מקבלת חוות דעת אוהדות מכל עבר וצוברת לעצמה מוניטין מצוין.

 

מהם הקווים המנחים לפיהם פועל צוות החברה וכיצד זה משפיע על חוות הדעת?

גיל מולכו מסביר שכיום הצוות המקצועי של החברה, כולל יועצים ואנשי מכירות מונחה לפעול מול משקיעים ולקוחות בשקיפות מלאה ולספק להם תמונה מקיפה על ההשקעה שהם עומדים לבצע. מולכו מוסיף כי הודות להיותה של החברה שקופה וגלויה לחלוטין עם המשקיעים הם מגיעים בעתיד לבצע השקעות נוספות ומעבירים חוות דעת והמלצות מחמיאות על MSN נדל"ן שמסייעות בהגעה של משקיעים חדשים לחברה ובהפצת שמה בישראל.

-->